Zawody

Rockstar Mad Skillz Festival – Dirt & Roll nad morzem!!!

16 lip , 2013  

W siermiężnych latach 80-tych XX wieku tłumy ściągały nad Jezioro Żarnowieckie niczym do ziemi obiecanej by budować piękną, jarzącą się atomem przyszłość. Elektrownia jądrowa, która miała być szczytowym osiągnięciem PRL powstawała wraz z okoliczną infrastrukturą dzięki wspólnej, ciężkiej pracy napływowego kolektywu. Robotnicy z pełnym zapałem konstruowali kolejne betonowe reaktory, a po pracy umilali sobie czas urządzając koncerty, zabawy oraz ścigając się na Komarach i MZ-kach wokół jeziora. To były piękne czasy!

Niestety wkrótce cały projekt legł w gruzach. Budowę elektrowni wstrzymano, a poddawani ciągłemu promieniowaniu radioaktywnemu robotnicy powoli znikali z Żarnowca. Po wielu latach na miejscu została jedynie grupa najsilniejszych i najszybszych, zmutowanych pod wpływem promieniowania zapaleńców, którzy w pobliskich Sobieńczycach zbudowali swoją osadę. Wybrańcy, którzy przetrwali promieniowanie mieszkają tu po dziś dzień, bawią się, grają muzykę, ścigają i latają na motocyklach doskonaląc swoje tricki.

Tego lata po raz pierwszy w historii szaleni osadnicy zapraszają Was do swojego alternatywnego świata, w którym rządzić będą tysiące decybeli generowane ze scen koncertowych oraz adrenalina w czystej postaci.

ROCKSTAR SKILLZ UP 2012 (3)

Atrakcje zostały podzielone na 3 części:

Sport

Podczas festiwalu rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Motocrossie Kobiet, Quadcrossie, Freestyle Motocrossie i Superenduro oraz strefa północna w Motocrossie mężczyzn. Dodatkowo wszyscy, którzy będą chcieli podszkolić swoje umiejętności będą mogli wziąć udział w obozach treningowych w dyscyplinach MX/FMX/BMX/MTB pod okiem profesjonalnych trenerów. Opócz tego odbędą się testy sprzętu off-road.

Muzyka

Na 2 scenach wystąpią gwiazdy muzyki reprezentujący gatunki Rock/Hard-Core/Reagge/Hip-Hop.

 Strefy

Na wszystkich uczestników oprócz niesamowitego klimatu czekać będzie masa atrakcji towarzyszących m.in. Strefa Moto-art (gdzie pasja do motoryzacji spotka się ze sztuką); Strefa Tatoo (gdzie będzie można sobie sprawić wyjątkową pamiątkę); Strefa Extreme (gdzie każdy z uczestników będzie mógł podnieść poziom adrenaliny w organizmie nie tylko patrząc na to co wyprawiają profesjonalni zawodnicy); Strefa Hip-Hop Skillz (gdzie pod okiem najlepszych reprezentantów 4 elementów kultury Hip-Hop będzie można się podszkolić w takich dziedzinach jak graffiti; dj’ing i breakdance.

Strefa Ride or Die (to zlot motocyklowy dla wszystkich pasjonatów jednośladów); Strefa M.A.D (Mały Ale Dzik) KIDZ (gdzie pod profesjonalną opieką będzie można zostawić swoje pociechy lub wraz z nimi skorzystać ze specjalnych atrakcji dla najmłodszych solo i rodzin.

Teraz już nic nie będzie takie samo – zapraszamy Was na Rockstar Mad Skillz – jedyny taki festiwal w Europie łączący sporty off-road i muzykę. Przybywajcie!!!

Kluczowe informacje:
ROCKSTAR MAD SKILLZ FESTIVAL
Miejsce: SOBIEŃCZYCE K/ ŻARNOWCA
Data: 16 – 20 LIPCA 2013
Bilety: www.eventim.pl
Oficjalna strona internetowa: www.madskillz.pl

(Visited 10 times, 1 visits today)

, , , ,Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *