beskid hero hardenduro poland

Enduro, Zawody

Beskid Hero Hard Enduro

7 kwi , 2017  

Austria ma swój Erzberg, Rumunia King of Hill, a Włochy Hell’s Gate. Polska natomiast już od czerwca będzie miała Beskid Hero. Pierwsze, trzydniowe górskie zawody hard enduro, podczas których 100 km piekielnie trudnej trasy oddzieli chłopców od mężczyzn. Bądźcie częścią tego premierowego wydarzenia!

Pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce to trzy dni ścigania w ciężkim górskim terenie. Techniczne zjazdy i podjazdy naszpikowane korzeniami i kamieniami, wąwozy rzeczne oraz techniczne ścieżki – to wszystko sprawi, że zawodnicy będą musieli pokonać własne słabości i dać z siebie wszystko. Tylko najtwardsi i najwytrwalsi przekroczą linię mety.

Mamy nadzieję że każdy zawodnik, który ukończy rywalizację opuści teren zawodów z uśmiechem na twarzy i poczuciem zdrowego zmęczenia po trzech dniach jazdy na motocyklu w górach. Pamiętajcie proszę, że z ogromnym trudem i wysiłkiem udało się nam pozyskać tereny pod organizację tych zawodów. Chcemy, aby wpisały się one na stałe w kalendarz eventów motocyklowych i odbywały się cyklicznie przez wiele kolejnych lat stając się wizytówką polskiej sceny Hard Enduro. Tereny są udostępnione dla motocyklistów tylko i wyłącznie na czas zawodów. Wszystkich zawodników, amatorów Hard Enduro, jazdy na motocyklach w terenie oraz kibiców prosimy o uszanowanie naszych wysiłków i powstrzymanie się od jazdy po terenie zawodów zarówno przed jak i po zawodach.” – mówi Tomasz Gagat, główny pomysłodawca wydarzenia.

Beskid Hero zostanie rozegrany w trzech kategoriach: Hobby, Expert oraz Masters. Limit zawodników wynosi 300 osób. Zapisy wystartują 14 kwietnia.

Szczegóły na stronie zawodów http://www.beskidhero.com.

(Visited 668 times, 1 visits today)

, ,Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *