Patronat, Zawodnicy

Sebastian Kaczmarek

1 mar , 2016  

Postanowiliśmy rozpocząć cykl wpisów, który prezentuje młodych zawodników, a jednocześnie obejmujemy nad nimi patronat medialny. Na początek prezentujemy sylwetkę Sebastiana Kaczmarka.

Sebastian Kaczmarek

Młody sportowiec (14 lat) uprawiający Motocross i Cross Country. Zawodnik Klubu Motorowego X Racing Lesznowola. Swoją przygodę z motosportem rozpoczął niedawno. Zaczynał jako piłkarz, który każdą wolną chwilę spędzał na boisku grając w klubie Kosa Konstancin u Pana Romana Koseckiego. Równolegle uprawiał pływanie, tenis stołowy, a zimą zapalony narciarz. Te wszystkie aktywności zeszły jednak na drugi plan kiedy w życiu Sebastiana pojawił się motocykl. Od tego momentu na dobre rozpoczęła się jego przygoda z motocyklami terenowymi. W sezonie 2015 zaliczył bardzo udany debiut. Zdał egzamin na licencję sportową w Polskim Związku Motorowym i rozpoczął starty w poważnych zawodach zdobywając tytuły mistrzowskie i Puchar Polski Cross Country. Za swoje starania i osiągnięcia został odznaczony na Gali Zakończenia Sezonu Sportu Motocyklowego PZM szklaną gwiazdą za zajęcie I miejsca w Pucharze Polski Cross Country Junior 85.

Sebastian Kaczmarek

Osiągnięcia 2015

Zdobywca Pucharu Polski Cross Country Junior 85
(Rundy Pucharu Polski)
Oborniki 1 m-c
Radom 1 m-c
Lidzbark Warmiński 1 m-c
Romanówka 1 m-c

Tytuły Mistrzowskie

Mistrz Okręgu Warszawskiego Cross Country Junior 85

Inne:
– Motopower Lipowczyce Junior 85 2 m-c
– Międzynarodowe Mistrzostwa Lubelszczyzny IV Runda MX85 3 m-c

Sebastian Kaczmarek - zawodnik Cross Country

Trenerzy i osoby z branży motocyklowej widzą w Sebastianie ogromny talent i potencjał. W sezonie 2016 Sebastian planuje starty w Strefowych Mistrzostwach Polski Motocross, Międzynarodowych Mistrzostwach Lubelszczyzny oraz innych okręgowych zawodach. Przede wszystkim, chce się jednak skupić na treningach u profesjonalnych trenerów. Wszystko jednak będzie zależało od budżetu i zgromadzonych środków finansowych.

Kibicujemy Sebastianowi i mamy nadzieję, że wkrótce pojawia się sponsorzy, którzy wesprą młodego zawodnika w zdobywaniu celów sportowych!

(Visited 103 times, 1 visits today)

, ,Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *