Enduroblog - MPZ Enduro Kalisz Pomorski

Enduro, Team, Zawody

Zakończenie sezonu w Kaliszu Pomorskim

3 lis , 2015  

W zeszły weekend mieliśmy przyjemność startować w Kaliszu Pomorskim w III i IV rundzie Mistrzostw Pomorza Zachodniego Enduro. Dwie pierwsze rundy MPZ Enduro odbyły sie przy okazji Mistrzostw Polski Enduro w Malechowie. Organizatorem imprezy pod patronatem PZM był Motosport Kalisz Pomorski i Klub Motorowy Szczecin.

Start - Sobota Kalisz Pomorski Enduro

W sobotę i niedzielę do przejechania były cztery pętle o długości ok. 30 kilometrów. Na każdym okrążeniu czekały odcinki specjalne czyli próby cross i enduro. Trzeba przyznać, że próby były wymagające technicznie i długie Pierwsza próba Enduro (ok. 8,5 km) to mieszanka piaskowych podjazdów i zjazdów zaplecionych w ciasne zakręty. Nie zabrakło też odcinków leśnych z dużą ilością, a jakże, podjazdów i zjazdów.
Druga próba Motocross o długości ok. 6,5 km biegła w części przez ciekawy tor MX oraz część leśną z długim podjazdem i szybką sekcją zakrętów pod koniec.

Musimy przyznać, że zawody w Kaliszu Pomorskim były dobrze zorganizowane, trasa i próby dobrze oznakowana i zabezpieczone. Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie jeżeli nie Mistrzostwa Polski:) to cykl Mistrzostw Pomorza Zachodniego bedzie miał przynajmniej VI rund.

Nawet garnki udało się przywieźć:)

20151025_153045

Poniżej film w zawodów:


Galeria Enduro Sępólno

Nasza galeria: Enduroblog w Kaliszu

(Visited 154 times, 1 visits today)

, , ,Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *