Enduro, Zawody

III Kociewski Rajd Enduro

11 lip , 2013   Video

Bardzo dobra wiadomość dla miłosników Enduro, którzy chcą wystartować w dobrze zorganizowanych i ciekawych zawodach!!! Trzecia edycja Kociewskiego Rajdu Enduro już we Wrześniu!!! Polecamy te zawody i zapraszamy do rejestracji jak i do kibicowania!

III Kociewski Rajd Enduro na terenie Naszego regionu zaczyna nabierać rozpędu, tak jak ubiegłoroczny skierowany jest do kierowców motocykli enduro oraz quadów dopuszczonych do ruchu wraz z ważnym ubezpieczeniem OC.
Organizatorem tegorocznej edycji jest stowarzyszenie pod nazwą Obywatelska Inicjatywa Offroadowa.

Plakat- III Kociewski Rajd Enduro

Ze względów bezpieczeństwa założyliśmy, iż liczba uczestników nie przekroczy 300 startujących. Cała trasa rajdu liczy blisko 80 km (jest dłuższa od ubiegłorocznej o około 10 km) i w 95% stanowi przejazd w terenie o różnym stopniu trudności z tego też względy uczestnicy bezwzględnie muszą jechać na ogumieniu typu „cross” (poziom trudności porównywalny z ubiegłorocznym !). Niniejszy Rajd jest imprezą jednodniową przygotowaną na podstawie regulaminu rajdu, którego uczestnicy będą zobowiązani przestrzegać. Regulamin uwzględnia obowiązujące przepisy Prawa o ruchu drogowym.

Miejscem startu oraz meta rajdu będzie zlokalizowana przy Ośrodku Wypoczynkowym „Deczno” a trasa zostanie poprowadzona przez obszar Nadleśnictwa Dąbrowa na terenie Gminy Świecie, Jeżewo, Drzycim i Bukowiec województwa Kujawsko-Pomorskiego w terminie 7.09.2013 roku.

Patronat nad imprezą objął Pan Tadeusz Pogoda Burmistrz Świecia. Zapisy rozpoczynają się od 10 lipca i potrwają do wyczerpania miejsc startowych lub 10 sierpnia bieżącego roku.

Wpisowe zostało określone w wysokości 140 zł na jednego zawodnika (z uwagi na wysokie koszty przywrócenia trasy do stanu sprzed rajdu i inne elementy organizacyjne w stosunku do roku ubiegłego). Aby zakwalifikować się na listę startową należy postępować zgodnie z informacjami zapisanymi w regulaminie rajdu zamieszczonym poniżej oraz dokonać wpłaty wpisowego na rachunek bankowy.
Odbiorca: Obywatelska Inicjatywa Offroadowa
86-100 Świecie, ul. Św. Wincentego 3
Nr: 92 8168 0007 0005 2807 2000 0001

Zawodnik zostanie dopisany na listę startową dopiero po dokonaniu wpłaty wpisowego na wyżej wskazany rachunek.

Kontakt:
Ireneusz Landowski tel. 733-719-362
Wojciech Stożek tel. 733-719-363
Artur Chlewiński tel. 733-719-364
Piotr Kufel tel. 733-719-365 – dla ATV

e-mail: enduro.swiecie@gmail.com

Do pobrania:
Regulamin Rajdu 2013

Karta zgłoszeniowa 2013

 

Źródło: http://www.offroad-swiecie.home.pl/

(Visited 30 times, 1 visits today)

,Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *