Mistrzostwa Polski w Rajdach Enduro - Siemiatycze 2010

Enduro, MP Enduro

MP Enduro w Siemiatyczach

14 wrz , 2010  

Już  w  najbliższy  weekend  18-19.09.2010  Nadbużański  Klub  Motorowy , Klub Motorowy „Quercus”  oraz  Yamaha  Motor  Polska   zaprasza wszystkich miłośników rajdów terenowych na IX i X rundę Mistrzostw Polski oraz IX i X rundę Pucharu PZM w Enduro , które odbędzie na jak zawsze przyjaznym motocyklistom terenie miasta i gminy Siemiatycze.

Mistrzostwa Polski w Rajdach Enduro - Siemiatycze 2010

Tegoroczny rajd organizowany jest na nieco zmienionej trasie, której długość szacujemy na ok. 70 km . Na każdym z kółek przygotowaliśmy trzy próby sprawnościowe:
1. Tor motocrossowy ROSOSZE ( po prawie 4 latach niebytu ) , próba o nawierzchni piaszczystej – tor  oraz długi odcinek po przylegających łąkach , długość ok. 6-7 km.
2. Próba w Romanówce przy posesji Romana Umiastowskiego , nawierzchnia piaszczysto – trawiasta, długość ok. 7 km.
3. Próba Extreme , nawierzchnia zdecydowanie piaszczysta bez „ekstremalnych elementów” , próba dedykowana naszemu głównemu partnerowi YAMAHA , krótka ok. 1- 1.30 min.
Dla zwycięzców przygotowaliśmy okazałe puchary oraz nagrody rzeczowe od YAMAHA Motor Polska i pozostałych partnerów , na terenie bazy rajdu szef kuchni Gracjan Szidel będzie serwował pyszne jedzenie i „popularne” napoje chłodzące.

Każdy kto nie zdąży zrobić bądź przedłużyć badań lekarskich będzie mógł to zrobić na terenie bazy rajdu , to samo dotyczy osób które nie mają licencji i będą chciały wystartować – WSZELKIE FORMALNOŚCI MOŻNA BĘDZIE DOPEŁNIĆ NA MIEJSCU PRZED ZAWODAMI. Wszystkich chętnych , którzy wybierają się do Siemiatycz na rajd Enduro prosimy o ubezpieczenie motocykli w zakresie OC .

Regulamin uzupełniający IX i X Rundy Mistrzostw Polski w Rajdach Enduro – Siemiatycze, 18-19.09.2010 r.

www.nkm.com.pl
Do zobaczenia w Siemiatyczach !
Tomasz Walendowicz – Prezes Nadbużańskiego Klubu Motorowego

(Visited 25 times, 1 visits today)

, , ,Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *