Enduro, Zawodnicy

Jędrzejczyk wystartuje w UEM ENDURO PROMOTION

17 cze , 2010  

Kontuzja, której nabawił się Arne Weidemann z Zespołu UEM Enduro Promotion przed rozpoczęciem pierwszej rundy Mistrzostw Europy Enduro (1/2 maja w Boussac, Francja), jest bardziej poważna niż się spodziewano.
W pierwszej rundzie jego miejsce zajął tymczasowo francuski zawodnik Fréderic Weil. Biorąc pod uwagę fakt, że i on również doznał kontuzji szansę na występ dostanie rezerwowy zawodnik zespołu Sylwester Jędzrzejczyk.
Okazją do startu będzie zbliżająca się II eliminacja z cyklu Mistrzostw Europy Enduro, zaplanowana w Kielcach 26 i 27 czerwca. Jędrzejczyk jest w dobrej formie i jako 3 zawodnik TEAM’u UEM Enduro Promotion, będzie startował na motocyklu Husqvarna 250 cc.

Polski zawodnik miał już okazję do ścigania się we Włoszech pod nadzorem managera zespołu Fausto Muccifuora i zadeklarował gotowość do zastąpienia w jak najlepszy sposób kontuzjowanego Weidemanna.

Sylwester Jedzrzejczyk

Trzymamy kciuki i życzymy polskiemu zawodnikowi jak najlepszego startu w zbliżającej się eliminacji Mistrzostw Europy Enduro w Kielcach!

(Visited 30 times, 1 visits today)

, ,Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *