Erzberg Rodeo - Polski Hat Trick

Extreme Enduro, Video

The Polish Hat Trick na DVD!

5 mar , 2010  

Throttle Entertainment, firma która produkuje filmy z najcięższych zawodów Enduro na świecie tym razem zrobiła wielką przyjemność polskim fanom enduro!

Właśnie ukazał się najnowszy film pt. “The Enduro at Erzberg – The Polish Hat Trick“, który jest zapisem trzech kolejnych rok po roku, zawodów Erzberg Rodeo. W latach 2007, 2008 i 2009 pierwszym w historii zawodnikiem, który 3 razy z rzędu wygrywał Erzberg Enduro jest Tadeusz Błażusiak! Polak  jest nie do pokonania w tych ekstremalnych zawodach od 2007 roku, kiedy to stanął na starcie po raz pierwszy jako prawie nieznany zawodnik. Film jest niesamowicie wciągający, a wszyscy fani Tadka będą w 100% usatysfakcjonowani tą produkcją.

Erzberg Rodeo - Polski Hat Trick

Dla naszych czytelników mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość, EnduroBlog.tv został oficjalnym dystrybutorem filmów ze stajni Throttle Entertainment i już niedługo będzimy mogli zaoferować fanom enduro wszystkie produkcje tej firmy spod znaku Enduro!

Na blogu jest już nowa zakładka DVD, gdzie będziemy umieszczać nowe dostępne produkcje, tymczasem zapraszamy do zapoznania się z opisem 4 pierwszych produkcji, które będą dostępne już 2 tygodnie na EnduroBlog.pl.

Zapraszamy do obejrzenie zajawki filmu z Tadkiem Błażusiakiem w roli głównej, The Enduro at Erzberg – The Polish Hat Trick

(Visited 13 times, 1 visits today)

, ,Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *