Enduro

Wyniki ISDE 2016: dzień V

15 paź , 2016

Sześciodniówka zbliża się do mety, jutro zostaje tylko motocross, który nie wpłynie raczej na klasyfikację z poprzednich 5 dni. Drużynowymi Mistrzami Świata w Enduro został zespół USA, przed Wielką Brytanią i Czechami z niesamowitym Jaromirem Romancikiem. Polski zespół World Trophy po stracie jednego zawodnika walczył do końca i ukończył ISDE na 14 lokacie. Zespół Juniorów wywalczył 10 lokatę i to jest bardzo budująca wiadomość! W Junior Wold Trophy wygrał team Szwecji, przed USA i Włochami. W rywalizacji zespołów Women World Trophy zwyciężyły Australijki przed reprezentacjami Hiszpanii i Niemiec.

Nie można nie wspomnieć o pierwszej polskiej zawodniczce, która ukończyła Sześciodniówkę. Patrycja Komko startując po raz pierwszy w ISDE, w zespole Panda Racing. Wielkie gratulacje!

Nasze zespoły klubowe z przygodami ale wszystkie są na mecie. Bardzo dobry wynik zespołu BKM Bielsko Biała, który wywalczył 36 lokatę na 123 sklasyfikowane w kategorii Club Team Awards.