KTM WERE 2016 Lidzbark Warmiński

Zawody

Wojciechowicz Enduro Race Extreme

16 mar , 2016  

Zawody ENDURO RACE EXTREME cieszyły się w ubiegłym roku dużym zainteresowaniem. Uczestnicy polubili różnorodność tras, możliwość sprawdzenia się w dostosowanych do swoich umiejętności klasach, a także sprawną organizację, a przede wszystkim, świetne tory dla motocykli cross oraz enduro. W tym roku trasa enduro będzie zdecydowanie EXTREME. Wydłużyliśmy ją znacznie i dodaliśmy liczne przeszkody. Na znacznej jej części będą się odbywały tegoroczne Mistrzostwa Polski Cross Country. W ENDURO RACE EXTREME brały udział zarówno dzieci w wieku szkolnym, jak i początkujący adepci jazdy motocrossowej i enduro. Obecni też byli zawodowcy z Łukaszem Kurowskim na czele.

W ramach ENDURO RACE EXTREME wspólnie z Naszym partnerem KTM WOJCIECHOWICZ zorganizujemy 3 imprezy sportowe pod nazwą KTM WOJCIECHOWICZ ENDURO RACE EXTREME. Znawcom motocykli, marki KTM nie trzeba przedstawiać. Pomarańczowymi motocyklami jeżdżą najlepsi zawodnicy na świecie! Bardzo chętnie po KTM-ki sięgają również amatorzy. KTM to prestiż, niezawodność, solidność, a także niebanalne rozwiązania technologiczne. Mówisz KTM myślisz Mistrzostwo Świata! Dlatego bez wahania zdecydowaliśmy się wspólnie z autoryzowanym przedstawicielem marki KTM w Olsztynie KTM Wojciechowicz na wspólną imprezę sportową w iście pomarańczowym stylu.

Uczestnicy każdej rywalizacji sportowej walczą o sławę, puchary i nagrody. Nie inaczej będzie u Nas.

Mamy nadzieję, że nie zabraknie Was na starcie KTM WOJCIECHOWICZ ENDURO RACE EXTREME.

Kalendarz rund:

I Runda już 10.04.2016, Lidzbark Warmiński

II Runda 29.05.2016, Lidzbark Warmiński

III Runda 02.10.2016, Lidzbark Warmiński

Klasy:
SENIOR 1 – zawodnicy z licencją A i B;
SENIOR 2 – zawodnicy z licencją C;
AMATOR – tylko amatorzy – bez licencji;

Chronometraż: motoresults.pl

Niezmiennie, razem ze swoimi partnerami, będziemy dbali o poziom przygotowania trasy i jej atrakcyjność. W tym roku do trasy Enduro dołączymy kolejne “dziewicze” fragmenty.

Bez zmian pozostaje zabezpieczenie Naszych imprez oraz piknikowa atmosfera, która przyciąga na Nasz tor miłośników off-roadowego szaleństwa.

Zapraszamy w imieniu organizatorów: Warmiński Auto-Moto Klub

(Visited 152 times, 1 visits today)

, ,Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *