Cross Country, Team, Zawody

Cross Country w Ostrowcu Świętokrzyskim!

18 maj , 2015  

Wow! To było Coś! Nasz Team wystartował w Pucharze Polski Południowej Cross Country. Trzecia runda cyklu odbywała się w Ostrowcu Świetokrzyskim, na trasie enduro przygotowanej przez załogę OKSM. Trzeba przyznac, że trasa super przygotowana, wymagająca i bardzo ciekawa! Do pętli włączono dobrze znany tor MX, były podjazdy i zjazdy, kamienisty wąwóz i mnóstwo elementów enduro, a na koniec trochę piachu i tor superenduro. Dodatkowo organizatorzy, zapewnili 2 godziny jazdy.

Frekwencja dopisała bo wystartowało w sumie 115 zawodników licencjonowanych oraz amatorów. Poziom zawodów był wysoki, wystarczy wspomnieć, że w klasie Masters startował m.in. Ryszard Augustyn, zdobywca Drużynowego Mistrzostwach Świata w Rajdach Enduro. Duże podziękowania należą się organizatorom, bo sprawili naprawdę wielką frajdę zawodnikom tak przygotowaną trasą!

Poniżej próbka naszej fotorelacji, wykonanej przez Press Enduroblog Team, pełna galeria ponad 600-set zdjęć jest dostępna pod adresem: Puchar Polski Południowej – CROSS-COUNTRY  (śmiało udostępniajcie, prosimy tylko podawajcie źródło: https://enduroblog.pl).

Cross Country Ostrowiec Świętokrzyski 2015

Cross Country Ostrowiec Świętokrzyski 2015

Cross Country Ostrowiec Świętokrzyski 2015

Wyniki są dostępne na stronie www.wynikizawodow.pl.

(Visited 540 times, 1 visits today)

, , ,Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *