Zawody

Pierwsze zawody Motocross w Mysiadle

27 wrz , 2014  

Już za niecałe trzy tygodnie odbędą się pierwsze zawody Motocross w Warszawie!!! Zawody o Puchar Wójta Lesznowoli w Motocyklowych wyścigach terenowych odbędą się w niedzielę 12 października w Mysiadle!

Pomysłodawcą i organizatorem motocyklowych zmagań w stolicy jest klub Jarper X Racing Team przy współpracy z KM Quercus oraz Cross Team Stare Babice. Połączone siły tych klubów gwarantują dobrą organizajcę oraz ciekawe i emocjonujace zawody. Specjalnie, na tą okazje, stworzony został od podstaw tor motocrossowy, który usytuowany jest w Mysiadle, na granicy Warszawy i Piaseczna. Ta bardzo dogodna lokalizacja będzie sprzyjała kibicom, którzy mamy nadzieję, tłumnie przybędą 12 października na tor i bedą dopingowali zawodników.

Zawody motocross w Mysiadle 2014

Przypomnijmy, że we wrześniu 2013 roku, równierz w Mysiadle odbyły się Zawody MotoXtreme 4, które również dostarczyły kibicom wielu wrażeń.

W tegorocznych zmaganiach mogą startować zawodnicy licencjonowani jak również amatorzy, dla których przewidziana została spaecjalna klasa Hobby.

Dodajmy, że wstęp dla kibiców jest bezpłatny, przewidziany jest oczywiście catering. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych.

Zachęcamy zawodników do rejstracji na zawody, bo mozliwość startu w Warszawie może szybko się nie powtórzyć!

Zapraszamy już od godziny 10 w niedzielę, kiedy to rozpoczną się sesje treningowe, a od godziny 12 zacznie się prawdziwe motocrossowe ściganie w Mysiadle.

Charakterystyka toru MX w Mysiadle:

tor_mx_mysiadlo_2

Długość toru -1100m
Szerokość toru od 6m do 8m
Ilość skoków – 11
Ilość zakrętów – 15
Długość prostej startowej – 70m
Podłoże gliniaste

Tor Motocross Mysiadło

Pobierz regulamin uzupełniający

Profil na Facebook

Zdjęcia toru:  www.budujdom.pl

(Visited 161 times, 1 visits today)

, , , ,1 Response

  1. Zed pisze:

    wrzuccie info na MotoX z linkiem do lokalizacji na googlemaps

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *