Media

Najnowszy X-cross już w sprzedaży!

14 gru , 2012  

Magazyn X-Cross

Najnowszy X-cross już od dzisiaj w sprzedaży a w nim upominki: plakat-kalendarz z Tadkiem Błażusiakiem, mini plakat Monster i naklejki motocyklowe.
A co do czytania? Sporo….. zacznijmy od wywiadów. Rozmawiamy z Wojtkiem Renczem, Arkiem Mańkiem, Łukaszem Reszką, Bogusławem Sulkowskim i Sebastianem Rymackim.
Tym, którzy lubią relacje bogato ilustrowane polecamy reportaże z Mistrzostw Świata Super Enduro w Łodzi, z Sochaczewa, Strykowa, Nekli, Lidzbarka, Kielcberga. Moose Run, Las Vegas, z motocyklowej wyprawy na Alaskę i do Rumunii, a także z targów Intermot i z Gali w Bydgoszczy.
Ponieważ sezon już się skończył Marcin Wójcik udziela porad dotyczących treningów kondycyjnych, natomiast Karol Kędzierski opisuje w jaki sposób można zaadaptować używanego „blaszaka” na potrzeby crossowego drivera.
Tym, którzy zamierzają zmienić swój motocykl lub planują rozpoczęcie zabawy z MX lub enduro polecamy nasze testy: Hondy CRF 250, KTM-a 350 i Kawasaki 2013. Przedstawiamy także motocykl Cobra dla najmłodszych i nowości Suzuki 2013.
Prezentujemy zmiany regulaminowe w MX w nowym sezonie, portal motocross.info.pl, wyniki konkursu Best Photo z nagrodzonymi pracami a LastLap swój zwycięski team.
W nowym konkursie możesz wygrać bardzo atrakcyjne bluzy i koszule zawodnicze.

Przypominamy, że X-cross można kupić w salonach EMPiK, na Allegro a także zaprenumerować na naszej stronie www.x-cross.pl

(Visited 12 times, 1 visits today)

,Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *