David Knight Superenduro 2008

EnduroCross, Zawodnicy

Knighter na Hondzie powalczy w Łodzi!

28 lis , 2012  

David Knight zapowiedział, że wystartuje w Łodzi podczas FIM SuperEnduro World Championship! Knighter wystartuje na motocyklu Honda CRF 450, i będzie to jednocześnie debiut jego prywatnego Teamu, którego menadżerem jest inna legenda Enduro – Paul Edmondson.  Zawodnik zapowiada starty w nowych barwach w całym sezonie Mistrzostw Świata Enduro, w klasie E2 (poprzednio KTM, klasa E3) jak i w cyklu Mistrzostw Świata SuperEnduro – FIM SuperEnduro World Championship.

Wygląda na to, że pierwszy Mistrz Świata cyklu SuperEnduro (2008) jest chętny na odebranie tytułu naszemu zawodnikowi Tadkowi Błążusiakowi, który już w tym roku zwyciężył w serii AMA EnduroCross, a tytuły mistrzowskie SuperEnduro zdobywa nieprzerwanie od 3 lat.
‘KNIGHTER’ o rywalizacji z Tadeuszem Błażusiakiem “Wiem, że Taddy będzie szybki, właśnie wygrał serił AMA EnduroCross, jest w gazie. Pokonanie go to trudne zadanie, ale to jest SuperEnduro, zdarzają się pomyłki…Będę chciał się dobrze bawić i uczyć się mojego nowego motocykla“.

Ciekawe czy sympatyczny zawodnik z Isle of Man pokona Tadka na jego własnym terenie? Jak myślicie?  Odpowiedź już 8 Grudnia w Atlas Arena w Łodzi!

 

(Visited 12 times, 1 visits today)

, , ,Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *