Cross Country Kurdwanów 2012

Cross Country, Video

Cross Country w Kurdwanowie

10 sie , 2012  

W imieniu organizatorów zapraszamy na IX Cross Country Ziemi Sochaczewskiej. Zawody odbędą się 26 sierpnia br. i są jednocześnie I rundą Mistrzostw Okręgu Warszawskiego PZM Cross Country. Zawody są znakomitą okazją na pierwszy start w zawodach typu Cross Country, trasa jest wytyczona w płaskim terenie, tym bardziej zapraszamy niezdecydowanych do startu w zawodach!

Poniżej informacja o zawodach oraz formularze zgłoszeniowe.

Cross Country Kurdwanów 2012

Główny organizator:
Parafia Przemienienia Pańskiego w Kurdwanowie

Współorganizatorzy:
Urząd Miasta Sochaczew, Gminy Ziemi Sochaczewskiej, Sochaczewski Klub Motorowy „SZARAK”, Krystyna Dudzińska – właścicielka pól po których będziecie jeździć – Robert Dudziński Komandor Zawodów

Dożynki Parafialne i zawody Cross Country zorganizowane w tej formule odbędą się po raz 9 na terenie ziemi sochaczewskiej. Bardzo kręta,na płaskim polu (7 ha ). Petla o długości ok. 7 km wymagać będzie od zawodników doskonałej techniki jazdy. długość biegu dla motocykli o pojemności 65 ccm – 30 min, 85 ccm – 45 min, Quady – 90 min, klasy Senior 1,Senior 2 , Weteran, Junior – 90 min.

Miejsce pikniku country – Kurdwanów – 16 km na południowy-zachód od Sochaczewa, mapka z dojazdem na www.kurdwanow.blogspot.com.

Zgłoszenia – w dniu zawodów – 26 sierpień 2012 przed startem. Biuro zawodów czynne od godz.8.00.

Start I biegu godz. 13.00

Uwaga – od godz. 10.30 do godz. 12.30 obowiązuje CISZA w czasie której zostanie odprawiona
Msza Polowa połączona z Parafialnymi Dożynkami.

Parafianki i Parafianie zapewnią w dniu zawodów najlepsze jedzenie, napoje, przepyszne ciasta, loteria, zabawa taneczna oraz inne atrakcje.
Wszyscy Zawodnicy zostaną są ubezpieczeni od NW, a zawody od OC, ponadto zawodnicy otrzymają od organizatorów talon na obiad.

Dokumenty:

Regulamin IX Cross Country Kurdwanów

 Zgłoszenie CC Kurdwanów

Zgoda niepełnoletni

A tak było w Kurdwanowie w 201 roku.

 

(Visited 71 times, 1 visits today)

,Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *