Cross Country, Video

Cross Country w Darłowie

17 lip , 2012  

Tak się złożyło w tym roku że tydzień po Czaplinku tj już w ten weekend (21/22.07.2012) odbędą się dwie kolejne rundy tj.VI i VII Mistrzostw o Puchar Morza Bałtyckiego w Cross Country na słynnej tzw. Patelni w Darłówku. Zawody w Darłowie należą do najciekawszych zawodów tej dyscypliny w Polsce. Tor jest na terenie byłego poligonu wojskowego, znanego ze zlotów militari wojskowych, położony na granicy miasta i w bezpośrednim sąsiedztwie plaży miejskiej ( 50m ). Trasa wyścigu na całej długości odkryta, szeroka 10 – 20 m o nawierzchni gliniastej, czarnoziem i trawiastej, długości około 5000 m w bezpośrednim sąsiedztwie plaże miejskiej, w niektórych miejscach nawet 20 m od plaży.

Zawody te podobnie jak w Mielnie mają swoją specyfikę i cieszą się coraz większą popularnością, są już wpisane do kalendarza największych atrakcji sezonu urlopowego w tym rejonie i przychodzą na nie tłumy kibiców. Dodatkową ich atrakcją jest teren na którym odbywają się zawody, jest już dostępny na tydzień przed zawodami.

A tak było w zeszłym roku:

Wszyscy, którzy chcą spędzić urlop w siedzeniu mogą przyjechać już od 17.07.2012 na kemping z namiotem lub przyczepą. Dla uczestników zawodów i ich bliskich nieodpłatnie, mogą również skorzystać ze zgrupowania które na tym terenie w tym czasie się odbędzie.

W tym roku dodatkową atrakcją w sobotę wieczorem jest na terenie zawodów koncert zespołów rockowych.

Serdecznie zapraszamy zawodników i amatorów motocykli u quadów.

Szczegóły na stronie www.cross-atvpila.pl

Osoby chcące przyjechać wcześniej wystarczy tylko by o tym poinformowały organizatora zawodów Drogbud Cross – ATV Piła, tel. 788 391 161.

(Visited 15 times, 1 visits today)

,Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *