EnduroCross, Extreme Enduro

Endurocross GORC EXTREME w Tymbarku

30 mar , 2011  

Gorc Extreme EnduroCross

UWAGA: Są jeszcze wolne miejsca dla zawodników!!
3 kwietnia na przygotowanym torze endurocross w Tymbarku odbędą się zawody endurocross. Organizatorami zawodów są BKFM “Flow” oraz Joniec Team. Jest to pierwsza taka impreza na południu Polski a jedna z pierwszych w  kraju na tak profesjonalnie przygotowanym torze w naturalnym terenie.  Również sama dyscyplina, która jest połączeniem elementów motocrossu i enduro jest szczególnie widowiskowa i wymagająca od zawodników wysokiej kondycji fizycznej a od ich maszyn sprawności technicznej. Wyścigi odbywają się na małych torach na których są skupione przeszkody w postaci górek, kamieni, belek drewnianych, opon, koryt wodnych i innych.

INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW !

Listy zgłoszeniowe zostały otwarte, liczba miejsc startowych jest ograniczona do 20 w każdej klasie. W przypadku zamknięcia list z powodu ich zapełnienia, zostaną otwarte listy rezerwowe dla 5 zawodników w każdej klasie. W przypadku rezygnacji zawodnika z listy startowej na jego miejsce wchodzi zawodnik z listy rezerwowej w kolejności wg zgłoszenia.

Zgłoszenia dokonuje się na karcie zgłoszeniowej.

Informujemy, że zawodnicy bezwzględnie muszą posiadać MATĘ ŚRODOWISKOWĄ za brak maty grożą wysokie kary włącznie z wykluczeniem z zawodów.

Organizatorzy przewidują nagrody pieniężne oraz rzeczowe dla trzech najlepszych zawodników. Wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Zgłoszenia kierować na adres: flow520@interia.pl

Regulamin zawodów

Karta zgłoszeniowa

Harmonogram

Mapka

(Visited 31 times, 1 visits today)2 komentarze

  1. miro pisze:

    Zawody Endurocross AM. “GORC EXTREME” w Tymbark
    http://www.youtube.com/watch?v=aqlFY89dUIk

  2. admin pisze:

    Dobrze zrobiona trasa, zwarta i łatwa dla obserwacji przez kibiców :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *