Featured Articles

Kurs EO Racing edycja I/2010

26 paź , 2010  

Kurs wyczynowej jazdy motocyklem: 5-7 listopada 2010

Serdecznie zapraszamy na kolejną, pierwszą w tym roku edycję kursu wyczynowej jazdy motocyklem. Jak zwykle szykujemy dla Was solidną dawkę wiedzy i długie godziny żmudnego treningu. Pewną nowością będzie w tym roku rywalizacyjna forma nauki, bowiem w niedzielę zamiast klasycznych zajęć odbędą się biegi treningowe, podczas których na gorąco będzie można przećwiczyć pewne zagadnienia techniczne i taktyczne, omawiane na kursie, a przy okazji także wygrać pamiątkowe nagrody. Takie urozmaicenie uznaliśmy za odpowiednie z jednej strony mając na uwadze ogólne rozprężenie po sezonie, ale pamiętając także słowa trenera Kowala, że “każdy wyścig jest jak 7 treningów“. Biegi będą stosunkowo krótkie i w sporej ilości, w miarę możliwości zróżnicowane i opatrzone odpowiednim komentarzem w przerwach, abyście nic nie stracili z dydaktycznej strony przedsięwzięcia. Kolejną pozytywną nowiną jest fakt, że tegoroczne szkolenie odbędzie się w nowo powstałym Ośrodku Sportów Motorowych Speed Star w Sobieńczycach.

Nowoczesna infrastruktura obiektu z pewnością pomoże w znoszeniu trudów treningu oraz zapewni dogodne warunki jazdy nawet mimo późnej pory roku i zmiennej pogody.
Kadrę instruktorską bez zmian tworzą zawodnicy Eoracing – Mirosław Kowalski, Marcin Spirowski i Michał Łukasik. Mamy nadzieję sprostać Waszym oczekiwaniom co do jakości szkolenia, a także dla wielu z Was otworzyć nowe horyzonty rozwoju sportowego przed przyszłorocznym sezonem.

Ze sportowym pozdrowieniem
Enduro Obsession Racing
eoracing.pl

Karta Kursu EO Racing 2010/1

Gdyby pojawiły się problemy ze ściągnięciem Karty Kursu, prosimy o napisanie do nas – wyślemy ją na maila.

EO KURS na FACEBOOK.COM

Poniżej prezentuję kilka linków związanych z poprzednimi kursami:

Relacja z Kursu 2009/1
Relacja z Kursu 2009/2
Galeria zdjęć z Kursu 2009/1

Źródło: eoracing.pl – Artur Łukasik

(Visited 12 times, 1 visits today)

, , , ,Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *