Lubienica Koło Pułtuska - I/II elimincaja MP CC

Cross Country, MP Enduro

Nowa lokalizacja eliminacji MP CC!

16 mar , 2010  

Otrzymaliśmy przed chwilą informacje o zmianie miejsca I i II eliminacji Mistrzostw oraz Pucharu Polski w Cross Country. Pierwotnie zawody miały odbyć się w Kazuniu Nowym. Powodem zmiany lokalizacji imprezy jest cofnięcie pozwolenia na rozegranie zawodów przez Pana Dyrektora Kampinowskiego Parku Narodowego na terenie, którego leży poligon wojskowy w Kazuniu Nowym.

W związku z zainstniałą sytuacją organizatorzy skorzystali z planu B i dzięki ich szybko zorganizowanej akcji areną I w tym roku eliminacji MP CC będzie Łubienica koło Pułtuska. Zawody odbędą się w planowanym terminie 27-28.03.2010. Jednocześnie przypominamy, że zawody będą punktowane do klasyfikacji MP i PP Enduro.

Lubienica Koło Pułtuska - I/II elimincaja MP CCProsimy zapoznać się z informacją jaką otrzymaliśmy od Prezesa Nadburzańskiego Klubu Motorowego:

Witam wszystkich zmotoryzowanych i spieszę poinformować was w trybie wyjątkowo pilnym o nieoczekiwanej zmianie miejsca planowanych zawodów. Jak widać wszechobecne ciśnienie ekologów związane z utrudnianiem życia komu się da, udzieliło się również i nam w postaci zmiany stanowiska Pana Dyrektora Kampinowskiego Parku Narodowego na terenie, którego leży poligon wojskowy w Kazuniu Nowym . W poniedziałkowy poranek otrzymałem oficjalny dokument , w którym Pan dyrektor kategorycznie sprzeciwia się organizacji ustalonej wcześniej imprezy . Do poniedziałku rano byłem przekonany , że tylko kobieta zmienną jest , natomiast jeden niespodziewany fax diametralnie skorygował utarte w społeczeństwie przekonanie .
To tyle tytułem wstępu, bo nie jest ważne to dlaczego i za czyją namową Pan dyrektor podjął tą decyzję a fakt , że zrobił to na szczęście 2 tygodnie przed zawodami a nie w ich przeddzień czy też na uroczystej odprawie ponieważ łączyło by się to prawdopodobnie z moją samobójczą próbą , bo raczej nie byłbym w stanie spojrzeć wam w twarz na kolejnych zawodach . Nie muszę chyba wam pisać co taka decyzja kilkanaście dni przed zawodami oznacza dla organizatora, jak powiedział w  rozmowie telefonicznej Pan Andrzej Rencz cyt: “ostatni raz taki stres przeżywałem przed maturą”  , przyznaję że w pełni podzielam ten stan, ale nie ma to jak działanie w stresie.
Cały poniedziałek spędziłem na poszukiwaniach, telefonowaniu, załatwianiu alternatywy a finałem tego jest PLAN B . Jestem przekonany , że nowa lokalizacja spodoba wam się dużo bardziej a teren na którym zostanie wytyczona trasa da wszystkim zawodnikom mnóstwo satysfakcji , szczególnie tym którzy lubią pokonywać spore wzniesienia ? w obydwu kierunkach ?
Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie w załącznikach na naszej stronie. Od dzisiaj co 3 dni będziemy aktualizować zdjęcia terenu kompleksu żwirowni gdzie odbędą się zawody abyście mogli na bieżąco śledzić warunki terenowo-pogodowe
?
Ps. Proszę o pilne przekazanie powyższej informacji wszystkim zainteresowanym, klubom, zawodnikom itd?

Pozdrawiam
Tomek Walendowicz

Mamy nadzieję, że zawody już bez żadnych problemów odbędą sie w nowej lokalizacji, czego sobie i przede wszystkim organizatorom serdecznie życzymy!

plan trasy Cross Country - Łubienica koło Pułtuska

plan trasy Cross Country – Łubienica koło Pułtuska

Więcej informacji na stronie klubu www.nkm.com.pl

(Visited 17 times, 1 visits today)

, , ,3 komentarze

  1. admin pisze:

    Ostatni informacja od organizatorów: Wszystkie osoby wybierające się na I i II runde CC do Łubienicy i poszukujące noclegu prosimy o kontakt z centrum rezerwacji hotelu MILORD pod nr 606 910 194 lub mailowo biuro@milordhotel.pl
    http://www.milordhotel.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *